گردهمایی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد

■ گردهمایی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد

گردهمایی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد

 گردهمایی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد
 

 گردهمایی آموزشی توجیهی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور در روزهای جمعه و شنبه، بیست و هفتم و بیست و هشتم بهمن ماه با حضور معاون استاندار قم، معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور و مدیران استان های قم و گیلان به میزبانی شرکت گاز استان قم برگزار شد.

در این همایش که با هدف احصاء و تشریح برنامه های معاونت برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز برگزار شد انتظارات معاونت برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی در بخش عمومی توسط سیدعلی مهدیان تشریح شد.

برنامه ریزی، نظارت، ارزیابی، سامانه سجاده و مجمع خیرین مسجدساز از دیگر مباحث مورد بحث و بررسی توسط کارشناسان ستاد اقامه نماز در این گردهمایی بود.

همچنین منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز در ارتباطی تلفنی به تشریح فعالیت ها در این معاونت پرداخت و افزود: انتظار می رود در رویکردهای جدید بیش از پیش در مباحث آموزشی گام برداریم و دستگاه ها را در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در بین نسل نو همگام کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین محمدیان نیز در این گردهمایی اولویت برنامه های فرهنگی را تشریح کرد و گفت: ایمان و باور قلبی، شناخت پیام، مخاطب شناسی، شناخت محیط، شناخت موانع، رسانه های انتقال پیام، از جمله اولویت ها در برنامه های فرهنگی است.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور نیز در ارتباطی تصویری جایگاه و نقش کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی را کلیدی عنوان کرد و گفت: کارشناسان حافظه پنهان مدیران و یاری گر آنان در امور برنامه ریزی و اجرا باشند.

وی در ادامه با اشاره به سند چشم انداز ستاد اقامه نماز بر لزوم شناخت جامع از هدف در برنامه ریزی تاکید کرد و گفت: هدف گذاری و اجرای برنامه ها به نحو احسنت، منوط به درک درست از هدف است.

سید احمد زرهانی، برنامه ریزی در استان با توجه به ظرفیت های استانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: برنامه های جامع در مرکز تدوین می شود و می بایست با توجه به ظرفیت های درون استان این برنامه ها بومی شوند تا شاهد اثرگذاری بیش از پیش آن در جامعه و استان باشیم.

همچنین افزود: بنا به دستورات و تاکیدات رئیس جمهور، با هم افزایی و استفاده از ظرفیت های استانی در ترویج فرهنگ اقامه نماز در میان نسل نو برنامه ریزی و گام بردارید.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز قم نیز در این گردهمایی به تشریح برنامه های این ستاد پرداخت و گفت: ارتباط مستمر با دستگاه ها، نهاد ها و ظرفیت های مختلف گامی موثر در پیشبرد اهداف است.

در پایان سیدعلی مهدیان طی تقدیرنامه ای از سوی استاد قرائتی از مدیر عامل شرکت گاز استان قم به جهت همکاری ها و حمایت های این شرکت از برنامه های ستاد اقامه نماز تجلیل کرد.

ستاد اقامه نماز

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در  فیس بوک اشتراک گذاری در تویتر اشتراک گذاری در افسران

1402/11/30 ساعت 10:43
کد : 6103
دسته : اخبار نماز در کشور
لینک مطلب
کلمات کلیدی
ستاد اقامه نماز
حجت الاسلام و المسلمین محی الدین محمدیان
منصور سرگزی
مجمع خیرین مسجدساز

■ بازدید دبیر و اعضاء مجمع خیرین مسجدساز قم از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

دبیر و اعضاء مجمع خیرین مسجدساز استان، عصر روز سه‌شنبه، بیست و نهم فروردین‌ماه، از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز در مسجد مقدس جمکران بازدید کردند. مدیرکل تبلیغات اسلامی قم در حاشیه این بازدید و در نشستی صمیمی، به تشریح اهداف برگزاری این نمای ...

■ اقامه نماز وحدت در کنفرانس وحدت اسلامی

همزمان با روز نخست سی‌وششمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی و در پایان آ‌یین افتتاحیه که صبح امروز ۲۰ مهر در سالن اجلاس سران برگزار شد، نماز وحدت به امامت شیخ خالد الملا، رئیس جماعت علمای اهل سنت عراق اقامه شد. بنابر اعلام حجت& ...

■ حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی به عنوان رئیس مجمع مردمی فعالیت های نماز منصوب شد

در راستای تقویت زمینه های مشارکت و همراهی اقشار جامعه در فعالیت های ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز، مجمع مردمی فعالیت های نماز تشکیل شد. حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز، طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی را به عنوان ...

■ حضور مدیران استانی در نماز جماعت مدارس و دانشگاه‌های قم انجام خواهد شد

دومین جلسه کارگروه برگزاری هفتمین اجلاس استانی نماز، صبح سه‌شنبه، بیست‌ و نهم شهریورماه، با حضور رئیس دانشگاه قم، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی و به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع ...

■ ترویج فرهنگ اقامه نماز در دستگاه های اجرایی ضروری است

حجت الاسلام شمس الدین در جلسه شورای اقامه نماز دستگاه های تابع وزارت اقتصاد در استان سمنان، بر ترویج فرهنگ نماز در جامعه تأکید کرد و افزود: توجه به بحث نماز در تقویت ارزش‌های معنوی و دینی جامعه بسیار مؤثر است. وی اضافه کرد: همچنین در کاهش آسی ...
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز