جلسه مشترک ستاد اقامه نماز با سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد

با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز؛
■ جلسه مشترک ستاد اقامه نماز با سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز با سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد

دکتر «سید احمد زرهانی» در  خلال جلسه کارگروه مشترک تدوین سند همکاری ستاد و ارتش  با اشاره به اینکه  بحمدالله ارتش ، امروز نهادی منظم، پاک، مقتدر و مایه افتخار و مباهات در کشور و بلکه در جهان اسلام است ، به  سابقه همکاری هایی که با خانواده بزرگ ارتش انجام گرفته است ، به  بیان برخی کارهای خوب دیگری که می شود  آن را دنبال و اجرا کرد ، پرداخت.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور افزود: همکاری با ارتش را  مقدس می شماریم و خدمت به  کارکنان و خانواده ها ،  سربازان و فرزندانمان در این خانواده بزرگ را وظیفه خود می دانیم.

سرهنگ آقابایی مدیر واحد نماز ستاد کل ارتش نیز با اعلام اینکه از سال گذشته با تدبیر رئیس محترم سازمان و موافقت دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی محترم کل قوا برای موضوع نماز ، واحد مستقلی در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و ادارات عقیدتی سیاسی نیروهای تابعه سازمان، ایجاد گردیده است، به  گوشه هایی از برنامه ریزی های انجام گرفته از سال گذشته تا کنون اشاره کرد و افزود ظرفیت خوب ایجاد شده ، در خدمت برنامه های ستاد اقامه نماز خواهد بود.

گفتنی است فهرستی از فعالیت ها و اقدامات اولویت داردر سه حوزه قرآن ، نماز و مهدویت در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک تعیین گردیده که به زودی اجرایی خواهد شد.

شبستان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در  فیس بوک اشتراک گذاری در تویتر اشتراک گذاری در افسران

1400/3/19 ساعت 11:07
کد : 4915
دسته : اخبار نماز در کشور
لینک مطلب
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز