Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/qunoot/public_html/App/buys.item.php on line 79  کتاب الکترونیکی "صدایی تو را می خواند"

■ کتاب الکترونیکی "صدایی تو را می خواند"

کتاب الکترونیکی "صدایی تو را می خواند"

«صداي اذان، نخستين سؤال را درباره اسلام برايم ايجاد کرد. برخي سخنان را درباره اسلام در رسانه‌ها شنيده بودم، اما اهميتي به آنها نمي‌دادم. همه آنچه من را به اسلام مربوط کرد، مأذنه‌ها بود و اين باعث شد که اهتمام من به اسلام زياد شود...». این شروع داستان تشرف جُرج زنديف مسلمان سوئدی، به اسلام بود که با اذان آغاز شد.

داستان جرج زندیف یکی از حکایات شیرینی است که به همراه حکایات و روایات جذاب دیگری درباره اذان در کتاب «صدایی تو را می‌خواند» بیان شده که در قالب سه فصل به ترتیب به موضوع «چرایی و فلسفه اذان»، «آثار و برکات اذان» و «ارزشمندی اذان و موذن» پرداخته است. اثر حاضر به بازخوانی آثار معنوی اذان همت گمارده و کوششی است در جهت ترویج سنت دیرینه اذان‌گویی در منازل، مساجد و مکان‌های عمومی. از نکات برجسته و حائز اهمیت این اثر علاوه بر طرح برکات اخروی این عمل عبادی، پرداختن به آثار و فوائد مادی و اجتماعی اذان است.

یکی دیگر از ویژگی‌های این کتاب که به صورت الکترونیکی در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد، علاوه بر حجم کم آن (که مطابق با حوصله مخاطب امروزی است) سهولت در خوانش آن است. به این معنا که کتاب به گونه‌ای صفحه‌آرایی شده تا برای استفاده در تلفن همراه مناسب باشد.

از دیگر ویژگی‌های این اثر، قابلیت برگزاری مسابقه از آن است که باعث استقبال بیشتر خوانندگان می‌شود. چنانکه در برخی از استان‌های کشور نیز مسابقات موفقی با محوریت کتاب «صدایی تو را می‌خواند» برگذار شده است.

با توجه به شرایط کنونی جامعه که از یک سو تهدید دوری مردم از معنویات وجود دارد و علاوه بر آن،‌ مردم با مشکلات اقتصادی و سلامت جسمی روبرو هستند، و از سوی دیگر نوای آسمانی «اذان» طبق روایات معتبر،‌ در برطرف کردن تمام این معضلات مؤثر است،‌ لذا مرکز تخصصی نماز برای ترویج سنت حسنه اذان‌گویی کتاب «صدایی تو را می‌خواند» را تألیف و منتشر کرده است.

 

برای دریافت رایگان فایل این کتاب، اینجا کلیک کنید.

قیمت : ریال
1399/5/23 ساعت 10:59
کد : 114
دسته : عمومی,نوجوان
لینک مطلب
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز