تاکید ما بر نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز است

■ تاکید ما بر نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز است

تاکید ما بر نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز است

مسئول تبلیغ وارتباطات مركز تخصصی نماز بر نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد و گفت: قرار شده کتاب « نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز» را به مقاله تبدیل و به جشنواره ارسال کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام اسماعیل ولی‌خانی در تفکیک چهار مقاله ستاد اقامه نماز عنوان کرد: نخستین مقاله ارتقا کیفیت نماز جماعت در فضای اداری و دستگاه ها، دومین مقاله با عنوان اصول و روش های اثربخشی محصولات نمازی، مقاله سوم در خصوص موضوع نقش مدیران در ترویج فرهنگ نماز و آخرین مقاله نیز با عنوان تعیین معیارها و استانداردهای مناسب و مطلوب نمازخانه های دستگاه ها را برای این دوره از جشنواره ارائه خواهیم کرد.

وی در توضیح مقاله‌ای که در خصوص نقش مدیران در اقامه نماز تهیه می‌شود گفت: این مقاله بر نقش مدیران در اقامه نماز در جامعه اسلامی مربوط می‌شود و با ارائه یک سری از راهکارها قابل اجرا خواهد بود.

این مسئول در ارتباط با موضوع نقش مدیران در ترویج فرهنگ اقامه نماز که پیش از این قرار بود به علت اهمیت بالای آن به صورت یک کتاب جامع به چاپ برسد و به جشواره ارائه شود توضیح داد: به درخواست دبیرخانه این جشنواره این موضوع را نیز از حالت کتاب به شکل یک مقاله درمی آوریم. با اینکه بعد از طی کردن تعدادی از مراحل چاپ کتاب این نتیجه به ما اعلام شد اما می توانیم کتاب را به مقاله تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: محتوای این کتاب به دست خودمان و نویسنده آن از پژوهشگران ستاد اقامه نماز است و با خود مرکز همکاری می کند از این رو به راحتی می توانیم موضوعات کتاب را به صورت خلاصه شده در یک مقاله منعکس کنیم. همچنین از لحاظ هزینه نیز ضرری نخواهیم داشت.

ولی خانی در بخش دیگری از صحبت های خود به طرح های پیشنهادی دیگری اشاره کرد و افزود: ستاد اقامه نماز حوزه بسیار وسیعی است و تحقیقات میدانی وسیعی توسط کارشناسان برای این حوزه انجام شده است به خصوص در بحث کودک و نوجوان و محصولات مربوط به آنان فعالیت های زیادی صورت گرفته است.

مسئول تبلیغ وارتباطات مركز تخصصی نماز طرح دیگری را مطرح کرد و گفت: در این طرح تصمیم داریم که برای تمام اقشار مختلف جامعه نه فقط مدیران بلکه دانشجویان، سربازان، دانش آموزان، خانواده ها نیز درسنامه تهیه کنیم که با توجه به فعالیت های میدانی در دستور کار جدید این مرکز قرار گرفته و نیازهای جامعه در این زمینه بررسی شده است و در نهایت ستاد اقامه نماز این مجموعه اطلاعات را به صورت یک درسنامه آماده می‌کند.

وی ادامه داد: البته امیدواریم تا زمان برگزاری جشنواره بتوانیم این موضوع را نیز به صورت مقاله آماده کنیم و به عنوان پنجمین مقاله ارائه دهیم.

ولی خانی در پایان صحبت های خوددر مورد ارائه آمار و شرح پیشروی این مقالات اظهار بی اطلاعی کرد و بیان داشت:«زمان دقیق ارائه این مقالات را نمی دانم اما همه آن ها به دست نویسندگان آن‌ها سپرده شده و از آنان خواسته ایم تا پایان آذر ماه مقاله ها را آماده کنند. احتمالا هر کدام از آن‌ها در حد 30 صفحه جمع بندی می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در  فیس بوک اشتراک گذاری در تویتر اشتراک گذاری در افسران

1393/9/20 ساعت 09:56
کد : 8
دسته : اخبار مرکز تخصصی نماز
لینک مطلب
کلمات کلیدی
نماینده تبلیغ وارتباطات مركز تخصصی نماز
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز