اقامه نماز جماعت تجلی و ابراز وجود عبادی در مقابل شیاطین است

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد تهران:
■ اقامه نماز جماعت تجلی و ابراز وجود عبادی در مقابل شیاطین است

اقامه نماز جماعت تجلی و ابراز وجود عبادی در مقابل شیاطین است

«حجت الاسلام غلامعلی قدیریان» شامگاه (سه شنبه ۲۲ بهمن) در حاشیه بازدید از کانون فرهنگی هنری روح الله مسجد امام خمینی (ره) اندیمشک در جمع اعضای کانون و نمازگزاران این مسجد اظهار کرد: ایام الله دهه فجر به عنوان سمبل و روزهای بیان شعار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت و ضبط شده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان تهران حضور در صحنه های سیاسی اجتماعی را یکی از مصادیق اجتماع بر نیکی برشمرد و افزود: در دوم اسفند سال جاری افرادی که واجد شرایط اخذ رای هستند باید در اجتماع صالح رای دهندگان مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

حجت الاسلام قدیریان تصریح کرد: مردم باید نمایندگانی را انتخاب کنند که ضمن حفظ شان و شخصیت، اتحاد و همدلی را بین مردم و مسئولان ایجاد کنند تا با این اجتماع پرشور یک حماسه بزرگ دیگری را رقم بزنند.

وی با تاکید بر دعوت مردم به مسجد خاطر نشان کرد: اقامه نماز جماعت تجلی، نمود و ابراز وجود عبادی در مقابل شیاطین است و خانواده ها باید نسبت به ترغیب فرزندان به مسجد اقدام کنند.

در حاشیه این بازدید کتاب های «بررسی سر فصل های از اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری»، «بررسی مدیریت جهادی انقلاب اسلامی» و «فضائل و کرامات امام حسن مجتبی (ع) از کودکی تا شهادت» نوشته «علی کاکی» مسئول جذب و ساماندهی کانون فرهنگی هنری روح الله مسجد امام خمینی (ره) اندیمشک به حجت الاسلام قدیریان اهدا شد.

در ادامه «حجت الاسلام علی بیرم وند» مدیر کانون فرهنگی هنری روح الله مسجد امام خمینی (ره) اندیمشک و جمعی از هیئت امنای این مسجد به بیان اقدامات و مشکلات موجود پرداختند.

شبستان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در  فیس بوک اشتراک گذاری در تویتر اشتراک گذاری در افسران

1398/11/23 ساعت 09:40
کد : 4075
دسته : اخبار نماز در کشور
لینک مطلب
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز