از اثربرگزیده ستاد اقامه نماز در " دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی" تجلیل شد.

■ از اثربرگزیده ستاد اقامه نماز در " دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی" تجلیل شد.

از اثربرگزیده ستاد اقامه نماز در " دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی" تجلیل شد.

در این همایش ۲۵ دستگاه فرهنگی، حوزوی و دانشگاهی در برگزاری همایش ملی ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی مشارکت کردند که هدف از آن ایجاد رویکرد علمی برای تدوین شاخص‌ها و استانداردهای محصولات و فعالیت‌های فرهنگی است.

در پی فراخوان این همایش ملی، ۱۷۲ مقاله از سوی پژوهشگران و استادان حوزه‌های جامعه‌شناسی و مطالعات فرهنگی به دبیرخانه همایش ارسال شد.

مقالات ارسالی ستاد اقامه نماز به این همایش عبارت بود از:

اصول و راهکارهای کیفیت‌بخشی اقامه نماز در محيط كار؛

راهکار‌های اثربخشی محصولات نمازی؛

آسیب شناسی اقامه نماز در محیط اداری؛

 

اثر برگزیده ستاد اقامه نماز در دومین جشنواره ارتقای کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، کتاب «روش‌های فرهنگ‌سازی نماز در محیط کار» بود.

این اثر به سفارش مرکز تخصصی نماز و به همت حجت‌الاسلام ابوالفضل ساجدی، با همکاری غلامرضا کوشا نوشته شده است. در این کتاب، پژوهشی است در ارایه شیوه‌های اقامه نماز در محیط کار؛ همچنین آسیب‌شناسی معرفتی، اندیشه‌ای و رفتاری اقامه نماز در محیط اداری همراه راهکارهایی برای رفع این آسیب‌ها.

ستاد اقامه نماز از شرکت کنندگان این همایش بود که نماینده آن مرکز تخصصی نماز (وابسته به ستاد اقامه نماز بود). دیگر دستگاه‌ها عبارت بودند از:

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، سازمان صدا و سیما، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، آستان قدس رضوی، نمایندگی ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، سازمان تبلیغات اسلامی، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از دستگاه‌های مشارکت‌کننده در برگزاری همایش هستند. سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، دانشگاه عالی دفاع ملی، پژوهشکده باقرالعلوم (ع)، مرکز اسناد انقلاب اسلامی و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران هم از جمله نهادهای علمی فرهنگی مشارکتکننده در سومین همایش ملی و دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی محسوب می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در  فیس بوک اشتراک گذاری در تویتر اشتراک گذاری در افسران

1394/3/5 ساعت 12:40
کد : 116
دسته : اخبار اجلاس‌ها، همایش‌ها و جشنواره‌های نماز,تصاویر اجلاس‌ها، همایش‌ها و جشنواره‌های نماز
لینک مطلب
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانسایت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز