■ پیش‌بینی ارسال دو هزار اثر به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز

 پیش‌بینی ارسال دو هزار اثر به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز

منصور سرگزی عصر امروز در نشست با استاندار هرمزگان با بیان اینکه بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز روز 30 آذر سال جاری به میزبانی استان هرمزگان و شهر بندرعباس برگزار می‌شود، اظهار داشت: فراخوان علمی اجلاس با موضوع نماز و فضای مجازی اعلام شده و تاکنون 720 اثر به دبیرخانه بیست و ششمین اجلاس نماز ارسال شده و پیش بینی می‌کنیم تعداد این آثار به دو هزار اثر افزایش یابد.

وی ادامه داد: این آثار شامل فیلم، انیمیشن و محتواهای تولید شده جهت نشر در فضای مجازی است که محتواهای جدیدی در این زمینه عرضه شده است.

دبیر اجلاس‌های سراسری نماز افزود: در این راستا تلاش داریم شبکه‌سازی از فعالان نماز در فضای مجازی تحت عنوان یاوران نماز از میان کاربران فضای مجازی صورت گیرد و مهلت دریافت آثار اجلاس نیز تا 20 آبان ماه است.

سرگزی تصریح کرد: در بیست و ششمین اجلاس نماز نزدیک به 250 مهمان از استان‌های مختلف و 500 نفر نیز از استان هرمزگان حضور خواهند داشت.

فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز در این نشست عنوان کرد: برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در استان هرمزگان آثار و برکات فراوانی را برای مردم مومن این استان به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان جهت کمک به برگزاری مطلوب این اجلاس بسیج می‌شوند تا اجلاس موفقی برای امر مقدس نماز برگزار شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به موضوع این اجلاس مبنی بر نماز و فضای مجازی، افزود: نیاز است در این دوره با نوآوری و خلاقیت آثار جدیدی در اجلاس نماز با موضوع مهم فضای مجازی ارائه شود.

همتی با تاکید بر اینکه فضای استان هرمزگان آماده برگزاری اجلاس نماز است، بیان داشت: جهت اسکان مناسب مهمانان کشوری امکانات موجود در استان سازماندهی و به کارگیری می‌شوند.

1397/3/30 ساعت 15:52
کد : 19
لینک مطلب
کلمات کلیدی
اجلاس نماز
بیست و ششم
مجازی
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانسایت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز