اجلاس سراسری نماز

شعار این اجلاس با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به نماز در مساجد، «نماز و مدرسه» انتخاب شده است.

شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان در دعوت به نماز از موضوعات فراخوان این اجلاس است.
هم چنین نقش اولیاء در رونق نماز مدارس، راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز مدارس، چگونگی پیوند مدرسه با مسجد، راهکارهای رونق نماز مدارس و چگونگی نقش دانش آموزان در رونق نماز مدارس از جمله این موضوعات است.

علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب های ایده ها و تجربیات موفق، علمی و پژوهشی کتاب و مقاله،  آثار ادبی و هنری، شعر، رمان، قصه، خاطره و سرود، فیلم نامه، نمایش نامه، فیلم کوتاه، مستند و پویانمایی، موشن گرافی، طرح های گرافیگی(عکس، خط، پوستر، اینفوگرافی و تابلو مقاله) ارسال نمایند.

 مهلت شرکت در فراخوان تا ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۸ است و ثبت نام و ارسال از تاریخ ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۸ از طریق سایت اجلاس بیست و هشتم یا صندوق پستی ۱۴۱۷۷۴۳۱۸۱ صورت می گیرد؛  تنها دریافت آثار کتاب و محصولات با حجم بالای ۲۵ مگابایت بعد از اخذ کد ثبت نام از سامانه صرفا بصورت پستی مورد پذیرش است.

 زمان اعلام نتایج  ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است و  به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور در فراخوان اعطاء خواهد شد.

درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانقنوت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز