دومین كنگره نماز و سلامت روان

دومین كنگره نماز، سلامت روان و تعالی خانواده، توسط مركز خدمات روان‌شناسی و مشاوره احیا، دانشگاه الزهرا(س) و ستاد اقامه نماز و با مشاركت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور، دفتر مشاوره وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی كشور به منظور توسعه و ترویج و پژوهش مبانی علمی روانشناسی مبتنی بر نماز و توسعه پژوهش‌های روانشناختی، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه تاریخ اول و دوم آذرماه سال جاری در دانشكده روانشانی و علوم تربیتی دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌شود.

ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی روانشناسی در زمینه‌های كنگره، تبادل اطلاعات علمی و پژوهشی در سطح ملی، ارتقاء سطح دانش وآگاهی روانشناسی جامعه روانشناسان كشور در زمینه‌ها و موضوعات كنگره، ترویج و اهمیت روان‌شناسی علمی در كشور ، تبادل اطلاعات در زمینه آموزش و مفاهیم روانشناسی در دانشگاه‌های كشور و تبادل اطلاعات در زمینه مسائل پژوهشی در حوزه‌های سلامت روان در كشور از اهداف این كنگره است.

همچنین نماز و كاهش اضطراب، نماز و درمان افسردگی، نماز و استحكام روابط خانوادگی، نماز و تنظیم هیجانی، نماز و انضباط ذهنی، نماز و تقویت اراده نماز و نیاز فطری انسان، نماز و تعاملات بین‌فردی، نماز و چهره‌گشایی، نماز و دل‌آرامی، نماز و رفتارهای معقول اجتماعی، نماز و نظم‌پذیری، نماز و تقویت تاب‌آوری، نماز و احساس خوشایند كودكان، نماز و بازداری رفتاری، نماز و سبك فرزندپروری از جمله محورهای دومین كنگره نماز، سلامت روان و تعالی خانواده است.

علاقه‌مندان برای شركت در این كنگره می‌توانند تا تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در این كنگره شركت و جهت كسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت دبیرخانه به آدرس http://www.namazcongress.com اقدام كنند.

ارسال آثار
یک فایل انتخاب کنید .
درباره ما
با توجه به نیازهای روزافزونِ ستاد و فعالان ترویج اقامۀ نماز، به محتوای به‌روز و کاربردی، مربّی مختصص و محصولات جذاب و اثرگذار، ضرورتِ وجود مرکز تخصصی در این حوزه نمایان بود؛ به همین دلیل، «مرکز تخصصی نماز» در سال 1389 در دلِ «ستاد اقامۀ نماز» شکل گرفت؛ به‌ویژه با پی‌گیری‌های قائم‌مقام وقتِ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ...
ارتباط با ما
مدیریت مرکز:02537841860
روابط عمومی:02537740732
آموزش:02537733090
تبلیغ و ارتباطات: 02537740930
پژوهش و مطالعات راهبردی: 02537841861
تولید محصولات: 02537841862
آدرس: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، کوچۀ 22 (آمار)، ساختمان ستاد اقامۀ نماز، طبقۀ اول.
پیوند ها
x
پیشخوان
ورود به سیستم
لینک های دسترسی:
کتابخانه دیجیتالدانش پژوهانره‌توشه مبلغانسایت نوجوانآموزش مجازی نمازشبکه مجازی نمازسامانه اعزاممقالات خارجیباشگاه ایده پردازیفراخوان های نماز